Kategori: Bilgi

Bilgi Kategorisi: Bu kategoride bilgi ilgili yazılarının olduğu kategoridir.

Kısa sürede 0’dan İngilizce Öğrenmek!

Kısa sürede 0’dan İngilizce Öğrenmek!

Merhabalar yine ben bugün sizlere herkesin mutlaka okuması gereken bir yazı ile beraberim peki bu yazı ne Kısa sürede 0’dan İngilizce Öğrenmek! evet yanlış duymadınız İngilizce öğrenmek günümüzün olmazsa olmazlarından o zaman size nasıl İngilizce öğreneceksiniz ondan bahsedeceğim. İngilizce Öğrenmeye Başlamak Bu yazımızda her kesimden insanlara hitap ediyor olacak ama biraz.

Yavaş İnternet Nasıl Hızlandırılır?

Yavaş İnternet Nasıl Hızlandırılır?

Salgın döneminde herkes evde olduğundan Internet’tiniz yavaşlamıştır.Bu gün size Yavaş İnternet Nasıl Hızlandırılır? onu göstereceğiz. Zoom görüşmelerinde Youtube gibi video,dizi ve film platformları veya online oyunlarda internnet hızı çok önemli eğer internettiniz yavaşsa aradığınız ilk şey Yavaş İnternet Nasıl Hızlandırılır olur. Birde evinizde birden fazla kişi internetinize bağlanıyorsa işte o.

Wi-fi Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Wi-fi Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Wi-fi günümüzde olmazsa olmazlarımızdan biri okulde evde kafede her yerde Wi-fi yi kullanıtız bizde bu gün sizlere Wi-fi Şifresi Nasıl Değiştirilir? den bahsedeceğiz. Wi-fi Şifresi Nasıl Değiştirilir? İnternet sağlayıcısı veya modem markası kullanmanıza bakılmaksızın, wifi parolasını değiştirme harekâtı esasta aynı biçimde yapılır. WiFi parolanızı değiştirmek için modemin arayüzüne girmelisiniz. Genel.

E-Posta Hesabı Nasıl Açılır? (Cpanel)

E-Posta Hesabı Nasıl Açılır? (Cpanel)

Merhaba arkadaşlar birçoğunuz nasıl E-Posta Hesabı Nasıl Açılır? diye soruyorsunuz ben de bugün sizler için nasıl cpanelden e-mail açabileceğimizi göstereceğim. E-Posta Hesabı Nasıl Açılır? İlk olarak cpanelimizi’e giriş yapaılım ister hostinginizden isterseniz ise alanadiniz.com:2083 şeklinde cpanelinizie giriş yapabilirsiniz.   Giriş yaptıktan sonra e-mail bölümünden e-posta hesaplarına basıyoruz.   E-posta hesaplarına.

Makale Özgünlük Testi

Makale Özgünlük Testi

Merhaba arkadaşlar bugün Makale Özgünlük Testi yani Kopya kontrol testi hakkında yazacağım.O zaman başlayalım. Makale Özgünlük Testi Nedir? Makale özgünlük testi kısaca bir yazıdaki yazıların özgün olup olmadığını kontrol etme testidir.Bu test genel olarak üniversite ya da makale yazı blog yazısı gibi paylaşımlar yapan insanlar kullanır. Makale özgünlüğü nasıl kontrol edilir?.

DNS Önbelleği Temizleme

DNS Önbelleği Temizleme

Evet bu gün sizler için nasıl DNS Önbelleği Temizleme onu göstereceğim.Ama öne dns nedir onu bir öğrenelim kısaca. DNS Nedir? Dns senin açılımı Domain Name System dir. Türkçesi ise Alan Adı Sistemi dir. Şimdi size kısaca Dns ne işe yarardan bahsedeceğim. Dns bir web sitenin okunabilir adının(www.butekno.net) ip ye çevrilmiş.