Merhabalar bugün sizlere Discord ile ilgili bir çok yazdım bu gün yine bir konu düşünüyordum.Sonra kendi discord botum için  bir vds ye ihtiyaç duyduğumu gördüm vds bizim discord botumu 7/24 yapmamı sağlayan şey o yüzden biraz araştırma yaptım ve Türk lokasyonlu güzel bir Vds(Virtual Dedicated Server) buldum ayrıca bulduğum bu vds ücretsiz bu kadar konuşma yeter o zaman sırasıyla nedir nasıl alınır gibi sorularınızı cevaplayalım.

VDS Nedir?

Açılımı : “Virtual private server” demektir. , Kısaca vds bir fiziksel sunucunun yazılımlar sayesinde birden fazla sunucuya bölünüp kullanılmasıdır.

Discord Bot 7/24 Yapma

Yukarıda vds ile ilgili temel bilgileri verdim şimdi Vds nasıl alabiliriz onu göstereceğim biraz sonra yazdığım şeyleri adım adım yaparsanız sizinde botunuz 7/24 olur.

  1. Şu linkteki Discord sunucusuna gidelim
  2. Discord Sunucusundan en alt kısımda bulunan Sunucu-oluşturma odasındaki emojiye tıklayınız.
  3. Sonra sizin için bir kanal oluşturuluyor en alt kısımda yada en üst kısımda buraya eposta, kullanıcı adı ve şifrenizi giriniz.
  4. Artık discord botumuzu 7/24 yapmak için ihtiyacımız olan vds hesabını oluşturduk.
  5. Panel giriniz ve giriş yapınız.
  6. İşte bu kadar artık bizimde discord bot hostingimiz var.

Özetle

Discord bot 7/24 Yapma

Bende kendi botum olan Çalgı için bu site üzerinden 7/24 yapıyorum ve çok memnunum.

Evet arkadaşlar bugün sizlerle beraber Discord bot 7/24 Yapma işledik.Anlamadığın yada yapamadığın bir şey olursa yorumlar kısımında belirtmeyi unutmayınız.
Bir Önceki Yazımız İçin Tosla ile Para Kazanma