Kategori: Genel

Genel Kategorisi Bu Kategoride butekno.net sitesinin genel yazılarının olduğu kategoridir.

Kısa sürede 0’dan İngilizce Öğrenmek!

Kısa sürede 0’dan İngilizce Öğrenmek!

Merhabalar yine ben bugün sizlere herkesin mutlaka okuması gereken bir yazı ile beraberim peki bu yazı ne Kısa sürede 0’dan İngilizce Öğrenmek! evet yanlış duymadınız İngilizce öğrenmek günümüzün olmazsa olmazlarından o zaman size nasıl İngilizce öğreneceksiniz ondan bahsedeceğim. İngilizce Öğrenmeye Başlamak Bu yazımızda her kesimden insanlara hitap ediyor olacak ama biraz.

İnternetten Para Kazanma 2021 (Makale Yazma) #1

İnternetten Para Kazanma 2021 (Makale Yazma) #1

Merhabalar arkadaşlar bu gün sizlerle beraber İnternetten Para Kazanma Yollarından biri olan Makale Yazarak Para Kazanma ve hakkında konuşacağız. Para Nasıl Kazandım Aslında herkes internetten para kazanmak ister şöyle ki kimse yok bana para gelmesin vb hiç bir şey demez zaten günümüzde de şüphesiz para çok önemli bizde bu gün.

Cronjob Nedir? cPanel’de Cron job Ekleme

Cronjob Nedir? cPanel’de Cron job Ekleme

Merhaba bugün Cronjob Nedir? cPanel’de Cronjob Eklemeden bahsedeceğim. Cron Job Nedir ? Cron Job web dünyasında planlanan bir işi belli bir zamanda yapmak için kullanılır. Belirli görevleri belli bir zamanda tekrar eden şekilde yapılabilmesi için Cron Job kullanılır. Cron job bir işi planlanan bir zamanda yapmamızı sağlar.Ayrıca bu planlanan işleri.

DNS Önbelleği Temizleme

DNS Önbelleği Temizleme

Evet bu gün sizler için nasıl DNS Önbelleği Temizleme onu göstereceğim.Ama öne dns nedir onu bir öğrenelim kısaca. DNS Nedir? Dns senin açılımı Domain Name System dir. Türkçesi ise Alan Adı Sistemi dir. Şimdi size kısaca Dns ne işe yarardan bahsedeceğim. Dns bir web sitenin okunabilir adının(www.butekno.net) ip ye çevrilmiş.