Merhabalar arkadaşlar bu gün sizlerle beraber İnternetten Para Kazanma Yollarından biri olan Makale Yazarak Para Kazanma ve hakkında konuşacağız.

Para Nasıl Kazandım

Makale Yazarak Para Kazanma

Aslında herkes internetten para kazanmak ister şöyle ki kimse yok bana para gelmesin vb hiç bir şey demez zaten günümüzde de şüphesiz para çok önemli bizde bu gün size nasıl internetten para kazanabileceğinizi göstereceğiz.Bu yazımızda para kazanma yöntemlerinden bir tanesini göstereceğim.ve bende bu sistem sayesinde zamanında para kazandım.

Makale Yazarak Para Kazandım

 

Makale yazarak para kazanmak aslında çok kolay ve iyi bir para kazanma yöntemi şöyle ki bazı insanlar blogları için makale yazdırmak istiyor bunun için makale yazacak insanlar arıyor bu durumda biz devreye giriyoruz ve makale yazma işini biz yapıyoruz.Bu makale yazma işi size iyi para getirebilir ama bu iş sürekli değildir yani normal bir iş gibi her gün yapamazsınız sadece bu size ek gelir elde etmenize sağlar.

Aylık Ne Kadar Kazanırım?

Şuan yani bu yazıyı yazdığım zaman en ucuz makale 100 kelime için 1.75Tl – 4.00Tl arası değiştini gözlemledim.Girdiğim sitelerde 100 kelime üzerinden hesaplanıyor ve 100 kelimelik bir makale fiyatı 1.75 tl ama genel olarak 100 kelime seo uyumlu olmadığı için en az 300 kelime yazarsanız.Ama  eğer İnglizce yada farklı bir dil biliyor ve bu dil üzerinden makale yazarsanız fiyatlar 10 Tl ye kadar çıkıyor 100 kelimelik bir makale için ayrıca makale yazma işini yapanlar şöyle bir şey diyor en az 500 kelimelik bir makale yazarım gibisinden sizde eğer öyle bir şey derseniz bir makale için 25 tl alırsınız minimum ve sadece bu bir makalede her gün 3 makale yazsanız 75Tl gibi bir ücret kazanıyorsunuz. Ayda 2500 gibi bir ücret kazanıyorum. Ve hiç evden çıkmadan sadece bilgisayarınızdan yazarak ayda güzel miktarda para kazanabilirsiniz. Tabi ki bazı zorlukları var

Zorlukları

Her mesleğin kendine göre bir zorluğu vardır. Bu tüm meslekler için geçerlidir.Makale yazarak para kazanmanın zorlukları tabi kide var.Zorlukları şu şekildedir.

1.Zaman Sınırı

Zaman sınırı derken deyi kastediyorum.Aldığınız makale işini vereceğiniz tarihe vermelisiniz.

2.Konu Bulamama

Ayda 90 makale demek 90 tane konu demek ve siz 90 tane konu bulup bunlar hakkında yazmalısınız.

3.Beğenilmeme

Yazdığınız makaleleri kopyala yapıştır şeklinde yada farklı şekilde yaparsanız. Sonrasında makalenizi alacak kişi makalenizi beğenmez.

Nerede Satacağım?

Bu sorunun cevabı, aslında genel olarak forumlarda günümüzde genelde webmaster forumlarında satış-alış işlemleri dönüyor. Bunlara örnek vermek gerekirse r10  wm yada webmasterforum sitelerinden birinde yada hepsinde satabilirsiniz.

Özetle

Makale yazarak para kazanma en önemlisi size güzel bir gelir kaynağı olur.

Evet arkadaşlar bugün sizlerle beraber İnternetten Para Kazanma Yollarından biri olan Makale Yazarak Para Kazanma ve hakkındaki konularını işledik. En önemlisi anlamadığınız yada takıldığınız bir şey olursa yorumlar kısımında belirtmeyi unutmayın.Bizi takip etmeyi unutmayınız.

Bir Önceki Yazımız İçin Tıklayınız .

Resimdeki görseller : Markus Winkler resim1 resim2