Kategori: Nasıl Yapılır?

Nasıl Yapılır? Kategorisi: Bu kategoride nasıl yapılır ile ilgili yazılarının olduğu kategoridir.

CSS ve JS Dosyalarından Versiyon Bilgisi Nasıl Kaldırılır?

CSS ve JS Dosyalarından Versiyon Bilgisi Nasıl Kaldırılır?

Merhaba bugün sizlere CSS ve JS Dosyalarından Versiyon Bilgisi Nasıl Kaldırılır? adlı yazımızda JavaScript ve CSS dosyalarınızın versiyon bilgilerini kaldırabilirsiniz. CSS ve JS Dosyalarından Versiyon Bilgisi Nasıl Kaldırılır? Css ve JS dosyalarını aşağıdaki kod sayesinde versiyon bilgisini aşağıdaki kod sayesinde kaldırabilirsiniz. Görünüm > Tema Düzenleyicisi > functions.php dosyasına aşağıdaki kodu.

Kısa sürede 0’dan İngilizce Öğrenmek!

Kısa sürede 0’dan İngilizce Öğrenmek!

Merhabalar yine ben bugün sizlere herkesin mutlaka okuması gereken bir yazı ile beraberim peki bu yazı ne Kısa sürede 0’dan İngilizce Öğrenmek! evet yanlış duymadınız İngilizce öğrenmek günümüzün olmazsa olmazlarından o zaman size nasıl İngilizce öğreneceksiniz ondan bahsedeceğim. İngilizce Öğrenmeye Başlamak Bu yazımızda her kesimden insanlara hitap ediyor olacak ama biraz.

Htaccess 301 Yönlendirmesi Nasıl Yapılır?

Htaccess 301 Yönlendirmesi Nasıl Yapılır?

301 yönlendirme işlemi, arama motorlarına bir sayfanın kalıcı olarak başka bir sayfaya taşındığını ve yeni sayfayı dizine eklemelerini bildirmek için kullanılan bir komuttur. Çeşitli yöntemler ile 301 yönlendirmesi yapabilirsiniz.Eğer WordPress kullanıyorsanız bunu bazı eklentiler sayesinde yapabilirsiniz. Şimdi 301 yönlendirmesi nasıl yapılır inceleyelim. Htaccess 301 Yönlendirmesi Nasıl Yapılır? En basit ve.

Yavaş İnternet Nasıl Hızlandırılır?

Yavaş İnternet Nasıl Hızlandırılır?

Salgın döneminde herkes evde olduğundan Internet’tiniz yavaşlamıştır.Bu gün size Yavaş İnternet Nasıl Hızlandırılır? onu göstereceğiz. Zoom görüşmelerinde Youtube gibi video,dizi ve film platformları veya online oyunlarda internnet hızı çok önemli eğer internettiniz yavaşsa aradığınız ilk şey Yavaş İnternet Nasıl Hızlandırılır olur. Birde evinizde birden fazla kişi internetinize bağlanıyorsa işte o.

Wi-fi Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Wi-fi Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Wi-fi günümüzde olmazsa olmazlarımızdan biri okulde evde kafede her yerde Wi-fi yi kullanıtız bizde bu gün sizlere Wi-fi Şifresi Nasıl Değiştirilir? den bahsedeceğiz. Wi-fi Şifresi Nasıl Değiştirilir? İnternet sağlayıcısı veya modem markası kullanmanıza bakılmaksızın, wifi parolasını değiştirme harekâtı esasta aynı biçimde yapılır. WiFi parolanızı değiştirmek için modemin arayüzüne girmelisiniz. Genel.

Ücretsiz Otomatik Whois Backlink

Ücretsiz Otomatik Whois Backlink

Ücretsiz Otomatik Whois Backlink sayesinde web sitenizin whois sitelerden geri bağlantısı olur. Bu geri bağlantı yani backlink sitenizi arama sonuçlarında üste görünmenizi sağlar. Whois Backlinkler Nasıl Alınır? Whois backlinkler el ile ya da otomatik bir şekilde alına bilir biz 2 yöntemi de anlatacağız. El ile Whois Backlink Nasıl Alınır? Öncelikle.