Kategori: Seo

Seo Kategorisi: Bu kategoride SEO ile ilgili yazılarının olduğu kategoridir.

WordPress’te Görsellere Otomatik Alt Etiketi Ekleme

WordPress’te Görsellere Otomatik Alt Etiketi Ekleme

WordPress tabanlı bir web sitenizde görselleri alt etiketi eklemeniz uzun sürüyorsa size bu gün WordPress’te Görsellere Otomatik Alt Etiketi Eklemeyi göstereceğiz. Göstereceğim kod sayesinde görsellerinize otomatik alt etiketi koyar. Resimlere alt etiketi ekleme SEO açısından da önemlidir. Resimleri alt etiketini daha önce koymadıysanız bunun için WordPress’te bunu otomatik olarak yapabilen.

Alexa Düşürme , Alexa Sıralamanızı Nasıl Yükseltirsiniz?

Alexa Düşürme , Alexa Sıralamanızı Nasıl Yükseltirsiniz?

Merhaba bu gün sizlere Alexa Düşürme , Alexa Sıralamanızı Nasıl Yükseltirsiniz? konusunu anlatacağım. Alexa Nedir? Alexa, Amazona ait web sitelerini ölçen ve SEO araçlarını içinde barındıran bir web sitedir.Belirli kritere dayanarak web sitelerini inceliyor ve incelemesi sonrasında onları değerlendiriyor.Sürekli olarak güncellenen bu listeye web siteleri sahipleri girmeye çalışıyor. Alexa Neden.

Htaccess 301 Yönlendirmesi Nasıl Yapılır?

Htaccess 301 Yönlendirmesi Nasıl Yapılır?

301 yönlendirme işlemi, arama motorlarına bir sayfanın kalıcı olarak başka bir sayfaya taşındığını ve yeni sayfayı dizine eklemelerini bildirmek için kullanılan bir komuttur. Çeşitli yöntemler ile 301 yönlendirmesi yapabilirsiniz.Eğer WordPress kullanıyorsanız bunu bazı eklentiler sayesinde yapabilirsiniz. Şimdi 301 yönlendirmesi nasıl yapılır inceleyelim. Htaccess 301 Yönlendirmesi Nasıl Yapılır? En basit ve.

Ücretsiz Otomatik Whois Backlink

Ücretsiz Otomatik Whois Backlink

Ücretsiz Otomatik Whois Backlink sayesinde web sitenizin whois sitelerden geri bağlantısı olur. Bu geri bağlantı yani backlink sitenizi arama sonuçlarında üste görünmenizi sağlar. Whois Backlinkler Nasıl Alınır? Whois backlinkler el ile ya da otomatik bir şekilde alına bilir biz 2 yöntemi de anlatacağız. El ile Whois Backlink Nasıl Alınır? Öncelikle.

Makale Özgünlük Testi

Makale Özgünlük Testi

Merhaba arkadaşlar bugün Makale Özgünlük Testi yani Kopya kontrol testi hakkında yazacağım.O zaman başlayalım. Makale Özgünlük Testi Nedir? Makale özgünlük testi kısaca bir yazıdaki yazıların özgün olup olmadığını kontrol etme testidir.Bu test genel olarak üniversite ya da makale yazı blog yazısı gibi paylaşımlar yapan insanlar kullanır. Makale özgünlüğü nasıl kontrol edilir?.